Telefon
WhatsApp

12. İnşaat Yapı Dekorasyon ve Emlak Fuarı

Ortadoğu’nun ülkemize açılan kapısı konumundaki ilimizin komşu ülkelere yakın olması özellikle İran, Azerbaycan ve Türki Cumhuriyetlere kara hava ve demiryolu bağlantısı ticari anlamda ilimizi cazip bir pazar haline getirmiştir. Van İlimiz bulunduğu coğrafik konum itibariyle hızla gelişmekte olması ve beraberinde inşaat yapı ve gayrimenkul sektörünün parlayan yıldızı haline gelmiştir.

Emlak ve yapı bileşenleri penceresinden baktığınızdada  bölgemizin bir cazibe merkezi olduğu inşaat ve emlakta iyi bir konuma sahip olan ilimizdeki yapı potansiyelini gerek tanıtma ve gerekse lansman ve satış konusundada büyük buluşmaya ihtiyaç vardır.

Ortadoğu’da sektörün en önemli buluşma noktalarından biri olması hedeflenen Van inşaat, Yapı, Dekorasyon ve Emlak Fuarı 18-21 Nisan 2024 tarihleri arasında Van Expo Fuar ve Kongre Merkezi’nde düzenlenecektir.

Başta İran Azerbaycan ve Türki Cumhuriyetler ile olan ticari münasebetlerimiz ve komşu ülkelere stratejik olarakta yakın  olmamız dolayısıyla inşaat yapı ve emlak sektöründe faaliyet gösteren firmaların kaliteli makina ekipman ve özellikle son teknolojik ürünlere olan ilgisi herkesçe bilinmektedir. Bu çerçevede fuarımızda İran alım heyetleri ve iş bağlantıları yapılmaktadır. İran ve diğer komşu ülkelerden ziyaretçi ve katılımcı  getirtilmesi hedeflenmektedir.

Gerek katılımcılarımızı ve gerekse profesyonel ziyaretçilerimizi bölgemizin ve ülkemizin inşaat potansiyeli ile fırsatları hakkında bilgilendirmek, dikkatleri bölgenin bakir inşaat  ve gayrımenkul potansiyeline çekmek, bu alanlardaki emlak sektörünün avantajlarını tanıtarak, firmalarımızın karlılığı ve reelde cirolarını arttırmaları   amaçlanmaktadır

Van Valiliği, Van Büyükşehir Belediyesi, Van Ticaret Odası, Van Organize Sanayi Bölge Müdürlüğü, Van Yüzüncü Yıl Üniversitesi, DAKA, KOSGEB, desteği ile İpekyolu Expo Fuar Aş tarafından organize edilecek olan fuar, gerek yurt içinden ve gerekse yurt dışından profesyonel inşaat, yapı malzemeleri ve iş makineleri alanında faaliyet gösteren firmaları ile profesyonel ziyaretçilerini ağırlayacaktır.

2024 yılı fuarları

BİZ SİZİ ARAYALIM